O FIRMIE

Międzynarodowy transport samochodowy „MTS” Marek Małachowski zaczął działanie dokładnie 1 sierpnia 1991 roku. Był to czas dość trudny dla polskich przedsiębiorców. Zmiany polityczne i gospodarcze sprawiały, że duża ilość firm upadała. Jasne było, że sukces możliwy jest tylko dzięki zaangażowaniu w cel i świadczeniu usług na najwyższym poziomie.

MTS było początkowo małym, rodzinnym biznesem, ale ambicja, wytrwałość i być może też pewien łut szczęścia sprawiły, że dziś jesteśmy prężnie działającą firmą. Nieustanny rozwój doprowadził nas do momentu, w którym możemy powiedzieć, że wiemy, czym jest sukces.

„Rozwój zawsze prowadzi do celu. Wiedzą o tym wszyscy, którzy zaangażowani są w sukces naszej firmy”.

• Współpracujemy z największymi przedsiębiorstwami transportowymi.
• Dysponujemy flotą nowoczesnych ciągników siodłowych i naczep pod kontenerowych.
• Działamy na terenie całej Europy Środkowej i Zachodniej.
• Zakupujemy nowe pojazdy i zatrudniamy coraz więcej kierowców.
• Dbamy o to, by nasza spedycja i usługi transportowe spełniały absolutnie wszystkie oczekiwania klientów.

Przewóz kontenerów realizujemy przy wykorzystaniu ciągników marki Volvo, Mercedes i DAF. Większość ciągników ma nie więcej, jak 4 lata, więc gwarantuje to pewność, że transport realizowany jest bezpiecznie, a kontenery dotrą do celu na czas.

Dysponujemy 11 naczepami, w tym jedną chłodnią. Naczepy wyposażone są w agregaty prądotwórcze, dzięki czemu umożliwiają przewóz kontenerów chłodniczych.

Zdecydowana większość naszych ładunków odbywa się na terasie Polska-Hamburg-Hamburg- Polska. Jednak realizujemy również transporty w innych krajach UE takich jak: Węgry, Francja, Bułgaria, Rumunia, Włochy, Grecjia, Dania, Holandia, Portugalia, Luksemburg, Słowenia, Ukraina, Belgia, Szwajcaria, Hiszpania, Austria, Słowacja, Litwa, Łotwa i Estonia.

Zawsze jeździmy zgodnie z czasem pracy kierowców.